Deelnemers 2019

Klasse ORC 1

  Naam Bootnaam Zeilnummer Handicap Bijz./Website
1 Hans Keverling Buisman Grand Slam  NED 6567  597,2   
2 Erwin Goede XoGood NED 7983 585,8  alleen ZA

Klasse ORC 2

  Naam Bootnaam Zeilnummer Handicap Website
1 Michel Dorsman Extra Djinn GBR 362 628  
2 Stefan 't Hart Sirena NED 7300 607,9  
3 Marcel Kruger SiXpack NED 90 618,6  
4 Victor Lendering The Fox NED 3970 616,5  

Klasse ORC 3

  Naam Bootnaam Zeilnummer Handicap Website
1 Sybout Hiemstra White Hawk NED 7251 680  
2 Joost Lindenborn Jottem NED 6710 633,9  
3 Jeroen Koninkx Team SailSelect NED 101 633,2 Team SailSelect
4 Ronald Lettenmeijer Moshulu NED 8037 637,5  
5 Raoul Godthelp Zahir NED 8382 738,7  
6 WSV Flevomare Flevomare 01 NED 1/8432 685,0 Flevomare
7 Michel Visser Element NED 8836 714,0  

J-109

  Naam Bootnaam Zeilnummer Website
1 Dennis Zuidam  Jam Session  GBR 6909R  Jam Session  
2 Arjen van Leeuwen JOULE NED 8276    
3 Gerrit Dekker Customer Contact Company NED 7470    
4 Roy Heiner Team Heiner 4 NED 7472 Team Heiner  
5 Arnout Jorrtisma MaJic GBR 4909 MaJic  
6 Jaap van Nie Jaguar of Burnham GBR 9570    
7 Ad Lagendijk Imajine GBR 6865    

J-80

  Naam Bootnaam Zeilnummer Website 
1 Bernard Holsboer  Juul  NED 1540     
2 Jorrit Beekman JSB NED 979    
3 Roel & Torsten Joyride NED 708    
4 Marc Pessel Gamechanger NED 938    
5 Peter en Jeroen Korver Simply-J NED 811    
6 Bob Janssen Fun-J NED 631    
7 Bram Adema Njord NED 856    
8 Sybren de Vries oant sJen NED 1412    
9 Stephan van Denderen Jolokia NED 1134 Jolokia  
10 Ellen Hamelink JIP NED 831    

1/4 Tonners

  Naam Bootnaam Zeilnummer GPH/Opm.
1 Karim Kat Matissa NED 8559 783,3 (2018)
2 Hylke Steensma Black Pearl NED 5328 752,2
3 Mark Ringnalda Isis ?? 788,0
4 Steven Stoffers Wolk NED 8946  
5 Leo Loman SPOOM NED 2696 796,2
6 Bart Snel Second Wave NED 3247 755,2
7 Andre Vink Chiquitina NED 8864 784,8
8 Femke Braaksma Blue Ocean NED 1234 773,1
9 Robbert Dieperink Yellow Fox NED 8558 788,1 (2018)
10 Ben Hoefsloot Furie NED 7756 803,1
11 Ron Sepers Coolkid NED 2810 735,1
12 Maurice van der Putten Klaver 4 NED 8943 790,1 (alleen ZA)

X-Yachts Klasse

  Naam Bootnaam Zeilnummer Boottype Opm.  
1 Pieter van Bekkum BiXmile NED 7361 X-43   
2 Stephan Lauers ViXen NED 333 Xp-33  
3 E.Romijn Stromboli Geen X-40  
4 A.J.Michels Juliette X 4.3 X-43  
5 Ben van der Hoeven Augusta NED 8835 X-442  
6 Arno van de Voort Audax Geen X-4.9  
7 Gerrit Zuurbier NeXt Geen   alleen ZA
8 Leen Menken Brainstorm NED 3338    
9 Henk Wieringa LoXia Geen Xc-45 alleen ZA
10 Erwin Sikking X-zone X382 X-382  
11 van Kollenburg Boruna NED 4590 Xc-45 alleen ZA 
12 Alex Schakel Missing Link NED 8040 X-40  
13 Jeroen van Beek Xiomara Geen X-40 alleen ZA
14 Arjen de Bruin LunatiX NED 6696 V-332  

SW-klasse

  Naam Bootnaam Zeilnummer Boottype GPH Opm.  
1  Fedde Andela Sea' Out  NED 8150  Salona 37     
2 Robert Voogt Poker 1012 Dehler 41 76,0  
3 Marco Faasse FLOW NED 8993 HANSE 320 92,5 FLOW
4 Rene Klaassen Mare NED 8730 Dufour 425 GL    
5 Olivier Verhaar Gotcha2 GBR 9410 JOD 35   DUO
6 Jeppe de Boer Outlaw NED 5343 Omega 42 83,0 alleen ZA

Onze sponsoren

Logo Marina Muiderzand Logo Gemeente Almere Logo X-Yachts
Logo Northsails kniest klein Logo Flevomare
logo HH  

Contact

  • Organisatie
    WSV Flevomare
    Henk Kuiper
    Postadres: Spijk 1, 6701 DT Wageningen, Tel: 06-20376509
    Bezoekadres: IJmeerdijk 4, 1361 AA Almere (Marina Muiderzand)
  • Email
    Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Volg ons
  • Meer Tweets
    gedurende het evenement op onze nieuwspagina